Om oss, våre ideer, vår visjon

Med de klimatiske forhold vi har i Norge, er det mye å spare og tjene på valg av riktig oppvarming. Som spesialister innen området gulvvarme, kan vi tilby komplette løsninger som ikke bare gjør jobben enklere, men også riktigere, rimeligere og med bedre sluttresultat. Vi utfører kalkulasjoner innen varmebehov, og er også behjelpelige med å prosjektere.

VarmeComfort fører anerkjente og velprøvde produkter som Flexwatt varmefolier, Flxheat varmekabler og Comforttemp termostater. I tillegg har vi et omfattende sortiment innen frostsikring, varmekabler for snøsmelting, isolasjon, reflektorplater og tilbehør for gulvvarme og el-installasjoner. Vi levere alle typer elektrisk gulvvarme, for støp, tynnstøp, fliser og bad.

Vi vet også av erfaring at riktig montering og, ikke minst, korrekt oppbygget underlag er av avgjørende betydning for vellykket resultat og lang, problemfri levetid. Les mer om dette i vår brosjyre, som kan lastes ned i pdf-format. Se under brosjyrer i menyen.

VarmeComfort vet hva som er viktig for deg: Produkter av topp kvalitet til fornuftige priser. Vi fører anerkjente produkter direkte fra produsent, og har som policy at ordre inn betyr varer ut samme dag.

Vi er ganske sikre på at vi kan tilføre deg lønnsom kunnskap, uansett om du er privatperson eller proff. Vi gleder oss til å høre fra deg!

VarmeComfort AS har kontor og lager i Skjærvaveien 22 på Strømmen. For regionale representanter, se nedenfor.

Våre ansatte

Ole Harald N. Filtvedt
Ole Harald N. Filtvedt

Daglig leder


Mobil : +47 901 26 000
Mail: ole.harald@varmecomfort.no

Øyvind Ruud
Øyvind Ruud

Eier


Mobil : +47 906 03 254
Mail: oyvind@varmecomfort.no

Lars Ruud
Lars Ruud

Eier / Markedssjef


Mobil : +47 415 25 001
Mail: lars@varmecomfort.no

Magnar Ruud
Magnar Ruud

Eier


Mobil: +47 918 55 742
Mail: magnar@varmecomfort.no

Petter Wilhelmsen
Petter Wilhelmsen

Selger


Mobil: +47 926 53 015

Mail: petter@varmecomfort.no

Stian Eidsjø
Stian Eidsjø

Selger


Mobil : +47 930 45 522
Mail: stian@varmecomfort.no

Kristin Ruud

Kontormedarbeider


Mobil: +47 908 70 637

Mail: kristin@varmecomfort.no

Odd Skaugerud
Øyvind Røed

Selger


Mobil: +47 906 00 154

Mail: oyvind.roed@varmecomfort.no

Kjetil
Kjetil Larsen

Ordrekontor/Lager


Mobil: +47 909 43 280

Mail: kjetil.larsen@varmecomfort.no

Odd Skaugerud
Odd Skaugerud

Representant Vestfold/Sørlandet


Mobil: +47 905 36 210

Mail: oddskaugerud@gmail.com

Jonny Grunnfoss
Jonny Grunnfoss

Representant Nord Norge


Mobil: +47 900 91 539

Mail: j.grunnfoss@elektrosalg.no

Jonny Grunnfoss
Ole Arthur Tangen

Lagermedarbeider


Mobil: +47 920 67 450

Mail: ole.tangen@varmecomfort.no